VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy informatické

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Kotlářská 9, 61153  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Jiří Haičman

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

Nádražní 22, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Durďák

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101

Školní 101, 54101  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Sauer

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice, Tkalcovská 460, příspěvková organizace

Tkalcovská 460, 51401  Jilemnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Václav Hartman

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Mládežníků 1115, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Drahomíra Rancová

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Milena Vaverková

Gymnázium Aš, příspěvková organizace

Hlavní 106, 35201  Aš
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Jelínek

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Maryáš

Gymnázium, Moravská Třebová, Svitavská 310

Svitavská 310, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Alena Plocová

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Na Karmeli 206, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

17. listopadu 220, 50611  Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Tajč

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Renata Važanská

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Kyjovský

Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Vavříček

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

Masarykova 101, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Kubíček

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503/7, 76711  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mojmír Šemnický, MBA

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

Komenského 522, 51741  Kostelec nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Václav Pavelka

Obchodní akademie, Mohelnice, Olomoucká 82

Olomoucká 82, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Peškar

Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673

Denisovo nábřeží 673, 54701  Náchod
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Věra Svatošová

Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25

Preslova 72/25, 15021  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radko Sáblík

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 136/1, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Hrabal

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478

Jáchymova 478, 37743  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Chalupa

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kralupy nad Vltavou, Cesta brigádníků 693

Cesta brigádníků 693, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lubomír Černý

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Staněk

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, 28090  Kolín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Hölzl

Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911

Lipí 1911, 19300  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Roman Liška

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

U Hřiště 527, 38232  Velešín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Milan Timko

Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745

V Jezárkách 745, 38817  Blatná
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Pavel Kotrouš

Střední odborná škola, Český Brod - Liblice, Školní 145

Školní 145, 28220  Český Brod - Liblice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladimír Bareš

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Černý

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Kavalcova 814/1, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Meca

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Hlaváček

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840

Jana Palacha 1840, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Dundr

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

Karla Čapka 402, 39711  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Uhlík

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Antonín Doušek, Ph.D.

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace

Makarenkova 1, 73601  Havířov - Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Kocurek

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

V Úžlabině 320/23, 10000  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Romana Bukovská

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Ječná 30, 12136  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Vondra

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

Čs. odboje 670, 51801  Dobruška
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Milan Maršík

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 7/1490, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Král

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace

Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 26901  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jan Jirátko

Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

Na Větřáku 463, 67906  Jedovnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloš Šebela

Střední průmyslová škola Loket, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 3, 35733  Loket
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Dana Krulišová

Střední průmyslová škola na Proseku

Novoborská 610/2, 19020  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Bernát

Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Klínovecká 1197, 36301  Ostrov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Žemlička

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287

Betlémská 287/4, 11000  Praha 1 - Staré Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Žilka, CSc.

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Havlíčkova 426, 47001  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Veselý

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Česlava Lukaštíková

Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Havlíčkova 456, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Martin Kubát

Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Na Třebešíně 2299, 10800  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Luboš Bauer

Střední průmyslová škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377

Školní 1377, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Holeček

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Světce 1, 34701  Tachov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Hrčková

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9. května 2153/2a, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Karel Ošlejšek

Střední škola automobilní a informatiky

Weilova 1270/4, 10200  Praha 10 - Hostivař
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Milan Vorel

Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

U Měšťanských škol 525/1, 18200  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Hana Pavelková

Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Učiliště 496, 66452  Sokolnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Oldřich Životský

Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Tyršova 781, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Pokrupa

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. et Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

Gellnerova 1, 63700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivoš Hájek

Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G

Klatovská 200 G, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Lenka Holubová

Střední škola informatiky a služeb, Dvůr Králové nad Labem, Elišky Krásnohorské 2069

E. Krásnohorské 2069, 54401  Dvůr Králové nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. et Mgr. Petr Vojtěch

Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm

Školní 1610, 75661  Rožnov pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Trefil

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace

Čichnova 982/23, 62400  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Vladimír Šimíček

Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

U Letiště 370, 25070  Odolena Voda
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloslav Franěk

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

17. listopadu 1123/70, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace

Praskova 399/8, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vítězslav Doleží

Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace

Soukenická 2458/21C, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Zouhar

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

tř. Legionářů 3, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Vítů

Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39011  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Draxler

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Štefka

Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Opavská 1119/12, 70861  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Zubek

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Rožmitálská 340, 26272  Březnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marie Fiřtíková

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc, Božetěchova 3

Božetěchova 3, 77200  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Kolář

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň, Koterovská 85

Koterovská 828/85, 32600  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Naděžda Mauleová, MBA

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Studentská 1, 59101  Žďár nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Kletečka

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Pod Koželuhy 100, 50641  Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alena Žalská

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1

Gen. Krátkého 1, 78729  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Vepřek

Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Habrmanova 1540, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Kovář

Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Hybešova 53, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. et Mgr. Pavel Vlach

Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Novovysočanská 48/280, 19000  Praha 9 - Vysočany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Davídková Antošová, CSc.

Zvolte stranu: 1-100 | 101-105

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit