VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy pedagogické

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

Tyršova 365, 67619  Moravské Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Dubský

Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2

nám. 8. května 2, 78922  Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislava Kubíčková

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Rožmitálská 340, 26272  Březnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marie Fiřtíková

Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

Komenského 5, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Hana Hortová

Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Lidická 455/40, 36001  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bohuslav Peroutka

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Pospíšilova 365, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Vitvarová

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Kapitána Jasioka 635/50, 73564  Havířov - Prostřední Suchá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Szymeczek

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Soudní 20, 28800  Nymburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Dagmar Sitná, PhD.

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Antonín Doušek, Ph.D.

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

Lidická 135, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Klasová

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Bělíkova 1387, 46401  Frýdlant
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alena Dvořáková

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

Poděbradova 336, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdena Hrochová

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb, příspěvková organizace

Hradební 58/10, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Hrkal

Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice, Zahradní 249

Zahradní 249, 38301  Prachatice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Antonín Krejsa

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Sejček

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, 43151  Klášterec nad Ohří
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslava Kovandová

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1

Žatecká 1, 27033  Jesenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Tomková

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

Masarykova 101, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Kubíček

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing., Bc. Antonín Hasík

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Tavírna 342, 38101  Český Krumlov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Kokořová

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3/498, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavla Nedomová

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482

Boženy Němcové 482, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lucie Laurýnová

Střední zdravotnická škola, Beroun, Mládeže 1102

Mládeže 1102, 26601  Beroun
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Leona Machková

Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Komenského nám. 22, 57012  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislav Leníček

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Vodička

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín

Školní 822, 76321  Slavičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Maryáš

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

Radlická 115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ivan Antov, CSc.

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Na Karmeli 206, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace

třída Komenského 549/23, 69701  Kyjov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Renáta Soukalová

Krkonošské gymnázium a Střední odborná škola

Komenského 586, 54301  Vrchlabí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martin Vlášek

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Klímová

Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Krýslová

Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Vodní 27, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Coufal

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice

Křenovice 8, 75201  Kojetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Plesník

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26102  Příbram IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Švárová

Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

Černoleská 1997, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Regina Komárková

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

Nivnická 1781, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Rostislav Šmíd

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové

17. listopadu 1212/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Libor Mojžíš

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Havlíčkova 54, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Kopecký

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

nám. Osvobození 32, 33141  Kralovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Oravec

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Střední zdravotnická škola

Ruská 91/2200, 10000  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ivanka Kohoutová

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141

Havířská 1141, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Daniela Tomsová

Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

Jaselská 7/9, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Zuzana Číková

Střední zdravotnická škola Kroměříž

Albertova 4261/25a, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ludmila Hanáková

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Čsl. mládeže 5/9, 40502  Děčín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Černá

Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Pavlátová

Střední zdravotnická škola, Jindřichův Hradec, Klášterská 77/II

Klášterská 77/II, 37701  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Běla Picková

Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace

28. října 1390, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Nováková

Vyšší odborná škola a střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí

Smetanova 838, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Klementová

Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

1. máje 221, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Jaromír Beran

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

Wolkerova 316, 47301  Nový Bor
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ilona Jindrová

Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Riegrova 1403, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Stanislav Neuman


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit