VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy technické

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Budějovická 421, 39102  Sezimovo Ústí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. František Kamlach

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Dubská 967, 27203  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Růžek

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace

Truhlářská 360/3, 46001  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Samšiňák

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fr. Šrámka 1350, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Kouřílkova 8, 75002  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Šober

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Jesenická 1, 10600  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D.

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Karel Vokáč

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Andrzej Bartoś

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Hypr

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3

Skuherského 1274/3, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Jan Šindelář

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Solich

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Trnkova 2482/113, 62800  Brno - Líšeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Roman Moliš

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Milan Kubát

Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

U Studia 33/2654, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Štursa

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marek Wandrol

Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Klínovecká 1197, 36301  Ostrov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Žemlička

Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Komenského 41, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Krejča

Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

Belgická 4852, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Froněk

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Rambous

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. František Mihulka

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková

Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

Uhelná 6, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Křivánek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Vejprnická 56, 31800  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Černý

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Férová

Střední škola stavební Třebíč

Kubišova 1214/9, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Kurka

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Štefka

Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace

Bezručova 160133, 67801  Blansko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Dvořáček

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vyškov, příspěvková organizace

Sochorova 552/15, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Navrátil

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod

Nivnická 1781, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Rostislav Šmíd

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcel Gause

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

tř. Legionářů 3, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Vítů

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov, Lidická 4

Lidická 4, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Čížek

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, Pražská 112

Pražská 112, 28002  Kolín II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jindřich Synek

Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace

nám. K. Sabiny 159/16,, 36001  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Michal Vachovec

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Řezníček

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 20, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Pavel Toman

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Iva Sandriová

Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luděk Roleček

Průmyslová střední škola Letohrad

Komenského 472, 56151  Letohrad
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Martin Prikner

Střední odborné učiliště Svitavy

Nádražní 1083/8, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Leoš Říha

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Friedova 1469, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Hlaváček

Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Glier

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Dočkal

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace

Na Bojišti 759/15, 46010  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Krabs

Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

nám. 9. května 2153/2a, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Karel Ošlejšek

Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm

Školní 1610, 75661  Rožnov pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Trefil

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Tovačovského sady 79, 67602  Moravské Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Doležal

Střední škola, Havířov - Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Sýkorova 1/613, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Walach 

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Žďár nad Sázavou

Studentská 1, 59101  Žďár nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Kletečka

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166

U Stadionu 1166, 51601  Rychnov nad Kněžnou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Dana HAVRANOVÁ, MBA

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř

Na Valech 690, 58329  Chotěboř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Luděk Benák

Integrovaná střední škola, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace

28. října 607, 51301  Semily
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Malý

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing., Bc. Antonín Hasík

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Střední odborné učiliště Kyjov, příspěvková organizace

Havlíčkova 1223/17, 69737  Kyjov
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Petr Koiš Ph.D.

Střední odborné učiliště Uherský Brod

Svatopluka Čecha 1110, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Polanský

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Světce 1, 34701  Tachov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Hrčková

Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Stříbrský

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kralupy nad Vltavou, Cesta brigádníků 693

Cesta brigádníků 693, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lubomír Černý

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace

Boženy Němcové 22/2309, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Weisz

Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Na Jízdárně 30, 70200  Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Tomáš Führer

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Bohumír Kusý

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

K Učilišti 2566, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 136/1, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Hrabal

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Psota

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-374

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit