VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy umělecké

Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Vodička

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

Všehrdova 267, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Ředitel: Jan Pospíšil, akad.malíř

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

Sklářská 603/8, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dana Budayová

Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1

Žižkovo náměstí 1, 13000  Praha 3
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Kovářík

Střední škola a vyšší odborná škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jana Porvichová, Ph.D. MBA

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Husova 537/10, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: akad. malíř Pavel Luffer

Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Český Krumlov, Tavírna 109

Tavírna 109, 38101  Český Krumlov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Martin Busta

Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

Poděbradova 959/33, 70200  Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martin Mikolášek

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

17. listopadu 1202, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Opitz

Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace

Českobratrská 958/40, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Soňa Javůrková

Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava - Helenín, Hálkova 42

Hálkova 42, 58603  Jihlava - Helenín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Číhal

Střední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

náměstí 17. listopadu 710/12, 36005  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Markéta Šlechtová, MPA

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace

Smetanovo zátiší 470, 46822  Železný Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: MgA. Libor Doležal

Střední uměleckoprůmyslová škola, Bechyně, Písecká 203

Písecká 203, 39165  Bechyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jiří Novotný

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace

Horní náměstí 1, 46680  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Picko Baumannová

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

Roškotova 1692/4, 14000  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: Eduard Klezla

Konzervatoř Brno, příspěvková organizace

tř. Kpt. Jaroše 45, 66254  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: MgA. Pavel Maňásek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

Na Rejdišti 1, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: MgA. Pavel Trojan

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Klesová

Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Stržiště 475, 28922  Lysá nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Irena Mázlová

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, příspěvková organizace

Brandlova 2222/32, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ivo Kurz

Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace

Praskova 399/8, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vítězslav Doleží

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Hypr

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

Hellichova 22, 11800  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radek Blahák

Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel, Praha 1, U Půjčovny 9

U Půjčovny 1274/9, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivana Hýblová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace

Českobratrská 862/15, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Kateřina Boudníková

Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace

Soukenická 2458/21C, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Zouhar

Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace

Smetanova 66, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martin Kubáč

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov, Havlíčkova 57, příspěvková organizace

Havlíčkova 57, 47114  Kamenický Šenov
Typ školy: Kraj
Ředitel: doc. MgA. Pavel Kopřiva Ph.D.

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace

Wolkerova 316, 47301  Nový Bor
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ilona Jindrová

Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41

Branická 41, 14700  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Romana Lisnerová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Pilařova 7/1, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: MgA. Miroslav Šiška

Konzervatoř Pardubice

Sukova třída 1260, 53002  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dalibor Hlava

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

Kanovnická 22, 37061  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Ries

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

Kopeckého sady 10, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Miroslav Brejcha

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Vrchlického 567, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Káninský

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jitka Francírková

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace

Sokolská 1, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Němec

Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675

Husova 675, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Moravec

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Střední škola a Základní škola, Oselce

Oselce 1, 33546  Oselce
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Bumbička

Střední škola nábytkářská a obchodní Bystřice pod Hostýnem

Holešovská 394, 76861  Bystřice pod Hostýnem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Olga Pastyříková

Střední škola Strážnice, příspěvková organizace

J. Skácela 890, 69662  Strážnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petra Fialová

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1

Gen. Krátkého 1, 78729  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Vepřek

Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, Praha 3, Hollarovo náměstí 2

Hollarovo náměstí 2, 13000  Praha 3
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ak. mal. Bohumír Gemrot

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Střední odborné učiliště stavební, Benešov, Jana Nohy 1302

Jana Nohy 1302, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zlata Budayová

Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55

Borská 55, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Šteffek

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Střední škola designu a módy, Prostějov

Vápenice 2986/1, 79662  Prostějov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ivana Vaňková

Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Velké Poříčí, Náchodská 285

Náchodská 285, 54932  Velké Poříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Rudolf Volhejn

Střední škola průmyslová, textilní a polygrafická

Hostovského 910, 54931  Hronov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260

Studničkova 260, 55101  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kočišová

Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3

Jablonského 3, 17000  Praha 7
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Chvojková

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

U Měšťanských škol 525/1, 18200  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Hana Pavelková

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, příspěvková organizace

nám. Klášterní 127, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Psota

Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

U Jatek 916/8, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Silvie Pernicová

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Alejní 12, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Tyršova 874, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Solnařová

Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

Nádražní 146, 75101  Tovačov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alexandra Stránělová, MBA

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 20, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Pavel Toman

Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

U Hradiska 4, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Sklenář

Taneční konzervatoř Brno, příspěvková organizace

Nejedlého 3, 63800  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Kárný

Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Praha 1, Křížovnická 7

Křížovnická 7, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Slavický

Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Kostelní 134, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Jiří Konvalinka

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Střední odborné učiliště, Hluboš 178

Hluboš 178, 26222  Hluboš
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Drahomír Krbec

Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3

Panská 856/3, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luděk Šnajdar

Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

Komenského sady 257, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vilém Zeiner

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Vlčnovská 688, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Kryštof

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

náměstí Svobody 318, 69681  Bzenec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Marčík

Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9

Husova 9, 37021  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jarmila Benýšková

Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky, Červený Kostelec, 17. listopadu 1197

17. listopadu 1197, 54941  Červený Kostelec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ing. Marek Špelda, Ph.D.

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Darja Bártová

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

T. G. Masaryka 659, 57013  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivo Jiránek

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

Blatenská 313, 34101  Horažďovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladimír Greger

Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709

Školní 709, 37419  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Tomáš Kalena

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440

Resslova 440, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jiří Homolka

Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Novovysočanská 48/280, 19000  Praha 9 - Vysočany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Davídková Antošová, CSc.

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Mazancová


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit