Požadovaný text nenalezen. KamPoMaturitě.cz - přijímací zkoušky, kurzy, testy, nulté ročníky - StředníŠkoly.com - střední školy
Zvolte stranu: 1-25 | 26-50 | 51-75 | 76-89

Den knihy 23. 4.: Získejte slevu na nákup knih

článek Den knihy 23. 4. 2015 sleva 5 % na nákup s kódem C7682

Oslavte s námi světový Den knihy a pořiďte si učebnice, slovníky nebo skripta z našeho e-shopu se slevou 5 %! Stačí v košíku do pole Kód agenta zadat C7682, stisknout tlačítko "Uplatnit kód" a sleva je vaše.

Které knihy vás zajímají?

Maturita - maturitní otázky, okruhy k maturitě, učebnice, CD

Přijímací zkoušky na VŠ - učebnice, CD, skripta, sbírky testů

Jazykové učebnice

Slovníky, výuková DVD a CD

Přijímačky na SŠ

Stejný slevový kód platí také na nákup prezenčních přípravných kurzů - dolaďte svou formu před přijímačkami od 18. do 22. května 2015 v týdenním kurzu (Policejní akademie, psychologie nebo žurnalistika) nebo se připravte na přijímačky v příštím roce - nulté ročníky zahajujeme na podzim 2015. Při uvedení kódu získáte slevu 200 Kč.

Nestihli jste nakoupit dnes? Nevadí, akce platí celý týden až do 30. 4.

Status studenta 2015

články - status studenta

Jak je to se statusem studenta po maturitě nebo v případě, že maturita nedopadne? Kdy status vzniká, zaniká a důležité termíny, které se vyplatí sledovat, najdete také v přehledné podobě jako tabulku u článku.

Status studenta znamená až do 26. narozenin: zdravotní pojištění placené státem, rodinné přídavky, daňové úlevy, sociální dávky, studentské slevy na dopravu a další výhody.

Obsah článku

Učebnice a materiály pro přípravu na maturitu

článek doporučené učebnice k maturitě a knižní novinky 2015

Maturita už je za dveřmi - máte všechny učebnice a materiály pro přípravu na maturitní zkoušku? Doporučujeme vám ověřené učebnice z nakladatelství Didaktis, Fragment a VYUKA.CZ, a knižní novinky, které vyšly na konci minulého roku.

Na Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz najdete vypracované maturitní otázky, čtenářské deníky a maturitní okruhy, a přes 8000 autorizovaných prací ke stažení zdarma.

Shromáždili jsme pro vás také vzorové i ostré testy CERMAT z minulých let, vyzkoušet je můžete zde.

Až do poloviny května máte možnost využít slevu na nákup online přípravného kurzu k maturitě, a pomocí e-learningu vylepšit svou formu k maturitě z matematiky, českého jazyka nebo angličtiny. Kurz teď vyjde na 1490 místo 2700 Kč.

Maturita krok za krokem 1: Jak se připravit

články seriál maturita krok za krokem díl 1

Do maturitní zkoušky už není daleko a je načase nachystat si plán boje. Dobrá příprava na maturitu nespočívá jen v naučení se látky – přesouvání učiva z poznámek a knih do hlavy je jen jednou z mnoha fází celé maturitní bitvy. Mnoho studentů se například s plnou vervou pustí do učení, ale pak zjistí, že jim nezbývá čas nebo k některým tématům nemají žádné podklady. Abyste z maturitního pole neodešli poražení, zpracovali jsme pro vás společně s portálem Seminárky.cz rady a návody, jak se na velký den D připravit. Ujasníte si, kde získat další zdroje pro vypracování maturitních otázek, učebnice a materiály v tištěné podobě, jak se připravit na poslední chvíli díky e-learningu v online přípravných kurzech k maturitě, a kde získat ostré i vzorové testy k maturitě z minulých let.

Psychologie, žurnalistika, Policejní akademie - kurzy na poslední chvíli

články intenzivní přípravné kurzy přijímačková pohotovost psychologie žurnalistika policejní akademie 5 2015

Dolaďte svou formu před přijímačkami a přihlaste se do intenzivních týdenních přípravných kurzů. Probíhají v Praze od 18. do 22. května od 17:00 do 20:00. Intenzivní příprava, simulace přijímacích zkoušek nanečisto, shrnutí učiva během jednoho týdne. Připravit se můžete v kurzech psychologie, Policejní akademie  nebo žurnalistiky, doporučujeme také VIP balíčky psychologie, Policejní akademie a žurnalistiky na poslední chvíli, které obsahují doporučené učebnice a hodnotné bonusy, díky nimž ušetříte až několik set korun.

Kdy vysoké školy pořádají dny otevřených dveří

články dny otevřených dveří vš 2014 2015

V únoru skončil nápor akcí, pořádaných veřejnými vysokými školami. V dalších měsících už převažují dny otevřených dveří, které konají soukromé vysoké školy.

Zajímáte se o nejžádanější obory vysokých škol? Zjistěte už dnes, jak se na ně dostat. Zdarma stahujte e-booky, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR

Prolistujte si nebo zdarma stáhněte aktuální číslo časopisu pro maturanty

Potřebujete připravit na přijímací zkoušky a maturitu? Podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky a k maturitě. Do poloviny května poskytujeme slevu na online maturitní kurzy.

 

Které vysoké školy přijímají přihlášky v dubnu a dál v 1. nebo 2. kole?

Články - kde se ještě můžete přihlásit na VŠ?

Veřejné a státní vysoké školy obvykle uzavírají příjem přihlášek koncem února a v průběhu března. I v dalších měsících ale můžete podat přihlášku na vybrané obory. Soukromé vysoké školy většinou přijímají přihlášky až do konce září. Během dubna tak můžete podat přihlášku například na 1. lékařskou fakultu UK, nově akreditovaný obor Porodní asistentka, s přihláškami uspějete také na většině fakult Vysoké školy báňské - Technické univerzity v Ostravě. Až do května prodloužila příjem přihlášek Obchodně podnikatelská fakulta Slezské univerzity v Opavě, do druhé poloviny května máte šanci s podáním přihlášky na nový obor Bioinformatika (Přírodovědecká fakulta UK).

Pokud vás zajímají nejžádanější obory vysokých škol, podívejte se, jak se na ně dostat - stáhněte si e-booky zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR

Čeká vás letos maturita? zde seženete téměř všechny učebnice k maturitě, doporučíme vám dlouho očekávané knižní novinky k maturitě, do poloviny května poskytujeme slevu na online maturitní kurzy.

Potřebujete připravit na přijímací zkoušky? Podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Nová maturita 2015

Články - nová maturita kampomaturite.cz státní maturita 2015

Čeká vás maturita? Didaktické testy a písemné práce v jarním termínu proběhnou od 4. do 13. května 2015. V detailu článku najdete odkazy na vzorové i ostré testy společné části maturitní zkoušky a další důležité informace pohromadě na jednom místě. Vyzkoušejte také ilustrační test 2015.

Přečtěte si článek, které učebnice a knižní novinky vám doporučujeme pro přípravu na maturitu

Do poloviny května poskytujeme slevu na online maturitní kurzy.

Prolistujte si nebo zdarma stáhněte aktuální číslo časopisu pro maturanty

Čekají vás letos také přijímací zkoušky? Podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol 2015

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol 2015 KamPoMaturitě.CZ

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2015? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Nejžádanější obory doporučujeme nastudovat z našich e-booků - stáhněte si je zdarma, podívejte se na videa: práva, medicína, psychologie, ekonomie, humanitní obory, TSP OSP, Policejní akademie ČR, nejžádanější obory

Čeká vás letos maturita? zde seženete téměř všechny učebnice k maturitě, doporučíme vám dlouho očekávané knižní novinky k maturitě, do poloviny května poskytujeme slevu na online maturitní kurzy.

Potřebujete připravit na přijímací zkoušky? Podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Jak se dostat na politologii

články jak se dostat na politologii

Obor můžete studovat na 8 fakultách veřejných škol a 4 školách soukromých. Přes 20 možností pak máte v případě zájmu o kombinaci tohoto oboru se sociologií či jinými obory nebo zaměřené na aplikaci (hospodářská politika, politická a kulturní geografie, sociologie a sociální politika), včetně náplní oborů je najdete na www.VysokeSkoly.com.

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Stahujte zdarma časopis pro maturanty nebo si jej prolistujte zde

Čeká vás letos maturita a přijímací zkoušky? zde seženete téměř všechny učebnice k maturitě, podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Jak se dostat na pedagogické fakulty

článek jak se dostat na pedagogické fakulty

Kromě 9 pedagogických fakult je možné se přihlásit na učitelské obory téměř na všech veřejných vysokých školách od uměleckých až po ekonomické či technické, v tomto přehledu proto uvádíme pouze školy s pedagogickou fakultou. Pedagogické obory nabízejí také 3 soukromé vysoké školy.

Stáhněte si zdarma e-book, jak se dostat na humanitní obory, podívejte se i na další návody k nejžádanějším oborům

Čeká vás letos maturita a přijímací zkoušky? zde seženete téměř všechny učebnice k maturitě, podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Stahujte zdarma časopis pro maturanty nebo si jej prolistujte zde

Jak se dostat na humanitní obory

články jak se dostat na humanitní obory

Psychologii, filozofii, logiku, politologii, sociologii, sociální politiku a sociální práci, historické vědy, filologii, pedagogiku, informační studia a knihovnictví, překladatelství a tlumočnictví, obecnou teorii a dějiny umění a kultury a další obory lze studovat na 44 fakultách humanitních, filozofických, teologických a sociálních věd a dalších fakultách veřejných vysokých škol. Humanitní obory jsou dále v nabídce na 13 soukromých vysokých školách. Učitelské, ekonomicky zaměřené obory a obory psychologie uvádíme v samostatném článku.

Stáhněte si zdarma e-book, jak se dostat na humanitní obory, podívejte se i na další návody k nejžádanějším oborům

Čeká vás letos maturita a přijímací zkoušky? zde seženete téměř všechny učebnice k maturitě, podívejte se na učebnice a kurzy k přípravě na přijímačky.

Nepovedly se vám přijímačky? Přečtěte si, jak napsat žádost o přezkoumání rozhodnutí a podat odvolání.

Stahujte zdarma časopis pro maturanty nebo si jej prolistujte zde

 

Stahujte dubnové číslo časopisu Kam Po Maturitě.CZ

časopis KamPoMaturitě.CZ 25 duben 2015

Dubnový časopis Kam Po Maturitě.CZ pro všechny maturanty i studenty 3. ročníků je již na stránkách. Stáhněte si jej zdarma! V tištěné verzi se chystá do škol na začátku dubna 2015.

 

Video návody: Jak se dostat na nejžádanější obory

články video prezentace youtube kampomaturite.cz video návody nejžádanější obory

Čekají vás přijímačky a jste zahlceni informacemi? Připravili jsme pro vás přehledná videa, kde najdete vše, co jste potřebovali vědět. Jak se dostat na vysokou školu, na práva, psychologii, medicínu a ekonomii.

7. ročník MissMaturita.cz je u konce

článek miss maturita vítězové 2015

28. února skončil 7. ročník soutěže www.MissMaturita.cz. V kategorii maturantka zvítězila Renata Bidlová (Gymnázium a SOŠ Přelouč), Mr. Maturant 2015 se stal Petr Forejtek (Gymnázium Židlochovice).

VIP příprava na přijímačky s VIP balíčky

článek VIP balíčky příprava na přijímací zkoušky 2015

Co je to VIP balíček? 17 let zkušeností s úspěšnou přípravou studentů na přijímací zkoušky, knihy doporučené našimi lektory, e-booky a další bonusy v hodnotě několika set korun zdarma, u většiny balíčků navíc s garancí vrácení peněz v případě nepřijetí. Chcete vědět víc?

První šance na přihlášení: přípravné kurzy zahájení říjen 2015

článek nulté ročníky 2015/16

Chcete se příští rok přihlásit na některý z žádaných oborů? Zahajte přípravu včas a nezůstanete pod čarou. Přípravné kurzy v Praze, Brně a Ostravě zahájíme v říjnu - máte první šanci se přihlásit!

Na které fakulty se dostanete bez přijímaček?

Články - na které vš se dostanete bez přijímaček

Na veřejné vysoké školy se můžete dostat i bez přijímaček. A nejedná se jen o technické obory. V našem přehledu najdete ty fakulty, kde se alespoň na 1 obor můžete v roce 2015 dostat bez přijímací zkoušky.
 

Jak se dostat na žurnalistiku

články jak se dostat na žurnalistiku

Studium žurnalistiky, mediálních studií, marketingové komunikace či public relations nabízí 6 veřejných a 9 soukromých vysokých škol. Tyto obory najdete na filozofických či sociálněvědních fakultách, ale také na fakultách ekonomických.

Jak se dostat na Policejní akademii ČR

články jak se dostat na policejní akademii

Policejní akademie České republiky se sídlem v Praze je státní vysoká škola univerzitního typu. Ke studiu přijímá civilní uchazeče i studenty z řad Policie ČR a dalších určených úřadů.

Jak se dostat na ekonomické fakulty

článek jak se dostat na ekonomické fakulty

Management, cestovní ruch, podnikovou ekonomiku, finance a účetnictví, marketing a další ekonomické obory nabízí přes 50 fakult veřejných a státních vysokých škol a 28 soukromých škol. Další ekonomicky zaměřené obory se vyučují na technických i uměleckých fakultách.

Jak se dostat na právnické fakulty

články jak se dostat na práva

Právo jako magisterský obor můžete studovat na 4 právnických fakultách veřejných vysokých škol, obory s právním zaměřením nabízí fakulty 5 veřejných a státních a 13 soukromých vysokých škol.

Jak se dostat na medicínu (lékařské,veterinární, zdravotnické a farmaceutické fakulty)?

články jak se dostat na medicínu

Lékařské, zdravovědné, ošetřovatelské, biomedicínské, veterinární a farmaceutické obory je možné studovat na 17 veřejných, jedné státní a třech soukromých vysokých školách.

Soutěž o nejhezčí fotografii z maturitního plesu

článek minisoutěž nejhezčí fotky z maturitního plesu missmaturita.cz únor 2015

Pošlete nám do konce února fotografie z maturitního plesu na soutez@missmaturita.cz. Na Facebooku pro ně můžete hlasovat až do 28. 2. Můžete vyhrát jeden z 10 slevových kupónů v hodnotě 200 Kč nákup v e-shopu www.glamor.cz.

Otestujte se online na VysokeSkoly.com

článek online testy vysokeskoly.com 1 2015

Chcete změřit formu před přijímacími zkouškami? Vyzkoušejte testy online na www.VysokeSkoly.com/testy. Vyhodnocení vám dorazí hned do e-mailu, navíc obdržíte přehled správných odpovědí a zjistíte svoji úspěšnost.

Zvolte stranu: 1-25 | 26-50 | 51-75 | 76-89

Doporučujeme


Partneři: KamPoMaturite, Letenky, Referáty, BarchošReferáty, Školní StránkyStudentské servery