VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Simonová

Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53

Střední novosadská 87/53, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Marcela Hanáková

Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace

Jílová 164/36g, 63900  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Andrzej Bartoś

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79

Rooseveltova 79, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Jurečka

Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110

Gen. Govorova 110, 50303  Smiřice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ema Baboráková

Střední škola právní - Právní akademie, s.r.o.

Dr. Milady Horákové 447/60, 46001  Liberec 7
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Josef Honzejk

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

17. listopadu 1123/70, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové

17. listopadu 1212/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Libor Mojžíš

Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Velké Poříčí, Náchodská 285

Náchodská 285, 54932  Velké Poříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Rudolf Volhejn

Střední škola průmyslová a umělecká Hodonín, příspěvková organizace

Brandlova 2222/32, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ivo Kurz

Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace

Praskova 399/8, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vítězslav Doleží

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Kollárova 617, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Zatloukal

Střední škola průmyslová, Krnov, příspěvková organizace

Soukenická 2458/21C, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Zouhar

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

tř. Legionářů 3, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Vítů

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň, Táboritská 941

Táboritská 941/II, 37901  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Aleš Vondrka, Ph.D.

Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice

Tovačovského sady 79, 67602  Moravské Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Doležal

Střední škola řemesel a služeb Pardubice, s.r.o.

Ke Kobelnici 110, 53301  Pardubice - Černá za Bory
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Milan Randák

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace

Smetanova 66, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martin Kubáč

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Havlíčkova 54, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Kopecký

Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace

K Učilišti 18, 25164  Všešímy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Hanzlová

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2069, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Solich

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405, 39201  Soběslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Darja Bártová

Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260

Studničkova 260, 55101  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kočišová

Střední škola řezbářská, Tovačov, Nádražní 146

Nádražní 146, 75101  Tovačov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alexandra Stránělová, MBA

Střední škola Sion High School, Hradec Králové

Na Kotli 1201/27, 50009  Hradec Králové
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Michal Řada

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Chrenka

Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187

J.Šípka 187, 27303  Stochov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslava Pichová

Střední škola služeb s.r.o.

Štěpnická 1156, 68606  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Miroslava Podivinská

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3

Velká 3, 50341  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Helena Matyková

Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2

nám. 8. května 2, 78922  Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislava Kubíčková

Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o.

Mírová 218, 41703  Dubí III - Pozorka
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Zajíc

Střední škola sociálních a zdravotnických služeb Vesna, o.p.s.

Údolní 389/10, 60200  Brno - Veveří
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Lenka Hrubá

Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, 39011  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Draxler

Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace

Krakovská 1095, 70030  Ostrava - Hrabůvka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Matulová

Střední škola stavební - HORSTAV

Na Vlčinci 16/3, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Dana Vyhlídalová Müllerová

Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

U Studia 33/2654, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Štursa

Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o.

Štěpánovská 23, 78335  Olomouc - Chomoutov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: v z. Ing. Jitka KLOSOVÁ

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fr. Šrámka 1350, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Frýdl

Střední škola stavební Jihlava

Žižkova 20, 58601  Jihlava
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Pavel Toman

Střední škola stavební Třebíč

Kubišova 1214/9, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Kurka

Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Pražská 636/38b, 64200  Brno - Bosonohy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Hypr

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace

Ondřejská 1122/56, 36021  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jiří Neumann

Střední škola Strážnice

J. Skácela 890, 69662  Strážnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petra Fialová

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Trnkova 2482/113, 62800  Brno - Líšeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Roman Moliš

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace

Truhlářská 360/3, 46001  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Samšiňák

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Dočkal

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Štefka

Střední škola technická a gastronomická Blansko, příspěvková organizace

Bezručova 160133, 67801  Blansko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Dvořáček

Střední škola technická a obchodní, Dačice, Strojírenská 304

Strojírenská 304, 38001  Dačice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Kopačka

Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Kosinova 4, 77200  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Petr Konečný

Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov, Dr. M. Tyrše 112

Dr. M. Tyrše 112, 50401  Nový Bydžov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Blažej

Střední škola technická a zemědělská Mohelnice

1. máje 2, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Ženožička

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

U Jezu 7, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Bohumír Kusý

Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

Uhelná 6, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Křivánek

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Karel Vokáč

Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace

Kolofíkovo nábřeží 1062/51, 74705  Opava 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Vondál

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Kouřílkova 8, 75002  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Šober

Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Lidická 600/1a, 73601  Havířov-Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Knopp, MBA

Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace

tř. Osvobození 60/1111, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Iva Sandriová

Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Opavská 1119/12, 70861  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Zubek

Střední škola tradičních řemesel HERMÉS MB s.r.o.

Laurinova 1049, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milouš Kašpar

Střední škola tvorby a designu nábytku, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Střední škola umělecká a řemeslná

Nový Zlíchov 1, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jana Porvichová, Ph.D.

Střední škola uměleckomanažerská, s.r.o.

Táborská 185, 61500  Brno - Židenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Josef Čadík

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Salinger

Střední škola uměleckořemeslná a oděvní Liberec, s.r.o.

Horská 167, 46014  Liberec 17
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Václav Tichý

Střední škola uměleckých řemesel, s.r.o.

Gurťjevova 8, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Karel Mareš

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Husova 537/10, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: akad. malíř Pavel Luffer

Střední škola VIZE

č.p. 404, 28922  Jiřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Jan Beer

Střední škola vizuální tvorby, s.r.o.

Černilovská 7, 50003  Hradec Králové - Rusek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Mgr. Milan Jedlička

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

T. G. Masaryka 659, 57013  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivo Jiránek

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1

náměstí Hilmarovo 1, 50732  Kopidlno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Nosková

Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

Poděbradova 336, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdena Hrochová

Střední škola zdravotnická a sociální Ústí nad Orlicí

Smetanova 838, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Podzimková

Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky Kostelec nad Orlicí

Komenského 873, 51741  Kostelec nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Yvona Bůžková

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141

Národních mučedníků 141, 33901  Klatovy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Smolík

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

nábř. Dukelských hrdinů 570, 75661  Rožnov pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Krčmář

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Dolní Třešňovec 17, 56322  Lanškroun
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. David Hruška

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Poděbradova 842, 53760  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Stanislav Valášek

Střední škola zemědělská, Olomouc, U Hradiska 4

U Hradiska 4, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Sklenář

Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

Osmek 47, 75011  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radovan Rašťák

Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk

Gen. Krátkého 30, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Irena Jonová

Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

Kostelní 129, 34815  Planá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Mára

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Husova 283, 73581  Bohumín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Liběna Orságová

Střední škola, Bor, Plzeňská 231

Plzeňská 231, 34802  Bor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeňka Valečková

Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

Revoluční 220, 37810  České Velenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Milena Elsterová

Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, příspěvková organizace

Opavská 1, 74775  Velké Heraltice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tomáš Široký

Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Kapitána Jasioka 635/50, 73564  Havířov - Prostřední Suchá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Szymeczek

Střední škola, Havířov - Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Sýkorova 1/613, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Walach 

Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313

Blatenská 313, 34101  Horažďovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladimír Greger

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

nám. Osvobození 32, 33141  Kralovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Oravec

Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace

Antala Staška 213, 51251  Lomnice nad Popelkou
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Lubomír Charousek

Střední škola, Odry, příspěvková organizace

Sokolovská 647/1, 74235  Odry
Typ školy: Kraj
Ředitel: Jaroslava Dokoupilová

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Střední škola, Trhové Sviny, Školní 709

Školní 709, 37419  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Tomáš Kalena

Zvolte stranu: Předchozí strana 1001-1100 | 1101-1200 | 1201-1300 | 1301-1340

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit