VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1

U Libeňského zámku 1, 18000  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Bc. František Kosina

Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400

Ústavní 400, 18100  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Helena Štěrbová

Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373

Českolipská 373, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Ježková

Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Chodovická 2250, 19300  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Jan Podešva

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

Litoměřická 726/17, 19021  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marek Kaufmann

Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

Špitálská 2/700, 19000  Praha 9 - Vysočany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Antonín Zajíc

Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

Zlatá stezka 137, 38301  Prachatice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alexandr Zikmund

Gymnázium, Příbram, Legionářů 402

Legionářů 402, 26102  Příbram 7
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Kadeřábková

Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace

Havlíčkova 175, 41311  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Dobeš

Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

Komenského 10, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Laubrová

Gymnázium, Říčany, Komenského náměstí 1/1280

Komenského náměstí 1/1280, 25101  Říčany
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Anna Martinková, Ph.D.

Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

Dr. Edvarda Beneše 449/II, 39211  Soběslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Lintner

Gymnázium, Strakonice, Máchova 174

Máchova 174, 38648  Strakonice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Hlava

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Husovo náměstí 1, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Vitisková

Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, 38241  Kaplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Caisová

Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice

Riegrova 1403, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Richtermocová

Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

Soběslavova 1426, 34901  Stříbro
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Deredimos

Gymnázium, Sušice, Fr. Procházky 324

Fr. Procházky 324, 34201  Sušice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivan Kratochvíl

Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5

Horní náměstí 5, 78501  Šternberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tamara Kaňáková

Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8

Masarykovo náměstí 8, 78758  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Maceček

Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

Pionýrská 1370, 34701  Tachov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Irena Volkovinská

Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

Čs. dobrovolců 11, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Zdeněk Bergman

Gymnázium, Trhové Sviny, Školní 995

Školní 995, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Slípka

Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325

Jiráskovo náměstí 325, 54101  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Skokan

Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

Na Sadech 308, 37926  Třeboň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Anna Kohoutová

Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace

Komenského 713, 73961  Třinec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Romana Cieslarová

Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace

Jana Palacha 804, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Vávra

Gymnázium, Týn nad Vltavou, Havlíčkova 13

Havlíčkova 13, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Hájek

Gymnázium, Uničov, Gymnazijní 257

Gymnazijní 257, 78391  Uničov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Riedl

Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace

Jateční 22, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alfred Dytrt

Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106

T. G. Masaryka 106, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marek Hoffmann

Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace

Pod Školou 10, 69106  Velké Pavlovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Vlastimil Kropáč

Gymnázium, Vlašim, Tylova 271

Tylova 271, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Věra Chroustová

Gymnázium, Vrchlabí, Komenského 586

Komenského 586, 54301  Vrchlabí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Šafránek

Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20

náměstí Osvobození 20, 78901  Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martin Paclík

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o.

Františka Formana 268/45, 70030  Ostrava - Dubina
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alena Tůmová

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova s.r.o.

Mánesova 1672, 35601  Sokolov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Zuzana Staňková Ph.D.

Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

Studentská 1075, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Miroslav Řebíček

Hořické gymnázium

Blahoslavova 2105, 50801  Hořice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Šárka Šandová

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Tajovského 1157, 73601  Havířov - Podlesí
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Jaroslava Čelechovská

Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o.

Československé armády 274/55, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Petr Hájek

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Hotelová škola Radlická

Radlická 591/115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Milan Novotný

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, 62500  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Ludmila Bartoňová

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 855/36, 59423  Velké Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Paľovová

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník

Dukelská 680, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Mariánská 252, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Ivo Herman

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Nekuda

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

U Borského parku 3, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Široký

Hotelová škola, Praha 10, Vršovická 43

Vršovická 43, 10100  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Vomela

I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.

Mendlovo nám. 1/3, 4, 60300  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Vladimíra Dolenská

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Pavlůsek

Integrovaná střední škola automobilní, Brno, Křižíkova 15

Křižíkova 106/15, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Chylík Milan

Integrovaná střední škola Františka Melichara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, příspěvková organizace

Františka Melichara 370/57, 25001  Brandýs n.L.-St.Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Puk

Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace

Lipová alej 3756/21, 69503  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Schmidová

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Integrovaná střední škola Stanislava Kubra, Středokluky, Školská 105

Školská 105, 25268  Středokluky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Čermáková

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

Jednoty 1620, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Janus

Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997

Černoleská 1997, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Fialová

Integrovaná střední škola technická, Mělník, K učilišti 2566

K učilišti 2566, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Wasyliw

Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380

Mládežnická 380, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luděk Roleček

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Škroupova 209/13, 30100  Plzeň 3 - Jižní Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Ulčová

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1

Žatecká 1, 27033  Jesenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Tomková

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Na Karmeli 206, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Štefan Klíma

Integrovaná střední škola, Nová Paka, Kumburská 846

Kumburská 846, 50931  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zbyněk Hruška

Integrovaná střední škola, Rakovník, Na Jirkově 2309

Na Jirkově 2309, 26901  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Mencl

Integrovaná střední škola, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace

28. října 607, 51301  Semily
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Malý

Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Stříbrský

Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Dr. Farského 300, 51211  Vysoké nad Jizerou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Markéta Zelinková

IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.

Kounicova 1320/2, 70200  Ostrava – Moravská Ostrava
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Lenka Zdražilová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě, příspěvková organizace

Českobratrská 958/40, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Soňa Javůrková

Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Gustava Klimenta 493/3, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeňka Průšová

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

JEZDECKÁ AKADEMIE - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Plzeňská 608/17, P.O.Box 43, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Hana Zadinová

Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451

Řezníčkova 451, 54744  Náchod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Pavel Škoda

Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Kollárova 5/271, 18600  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Žák

Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25

Pernerova 273/25, 18600  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Petr Viták

Katolické gymnázium Třebíč

Otmarova 30/22, 67401  Třebíč
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Mgr. Vít Feldbabel

Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Shorná

Klasické gymnázium Modřany a základní škola, s.r.o.

Rakovského 3136/II, 14300  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Lenka Rousková

Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace

třída Komenského 549/23, 69701  Kyjov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Renáta Soukalová

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

Roškotova 1692/4, 14000  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: Eduard Klezla

Konzervatoř Brno, příspěvková organizace

tř. Kpt. Jaroše 45, 66254  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: MgA. Pavel Maňásek

Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41

Branická 41, 14700  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Romana Lisnerová

Konzervatoř Evangelické akademie

Wurmova 13, 77900  Olomouc
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Pavel Zatloukal

Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené, Praha 1, Maltézské nám. 14

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Pilařova 7/1, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: MgA. Miroslav Šiška

Konzervatoř Pardubice

Sukova třída 1260, 53002  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dalibor Hlava

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

Kanovnická 22, 37061  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Ries

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

Kopeckého sady 10, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Miroslav Brejcha

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace

Českobratrská 862/15, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Kateřina Boudníková

Křesťanská střední škola, základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle

Baarova 360, 14000  Praha 4 – Michle
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Hana Loderová

Křesťanské gymnázium

Kozinova 1000, 10200  Praha 10 - Hostivař
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Ing. Božena Böhmová

Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice s.r.o.

U Josefa 118, 53009  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radmila Kozohorská

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit