VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov

Školní 164, 78391  Uničov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Nováček Ph.D.

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace

Sokolská 1, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Němec

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace

Školní 50/1060, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Lacina

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840

Jana Palacha 1840, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Dundr

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

Karla Čapka 402, 39711  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Uhlík

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271

Hrabákova 271, 26180  Příbram II
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Tomáš Hlaváč

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Antonín Doušek, Ph.D.

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Plzeňská 298/217a, 15000  Praha 5 - Motol
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. František Novotný

Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99

Karlovarská 99, 32300  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Svoboda

Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Glier

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Karla IV. 13, 53002  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Štěpánek

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

Svatováclavská 1404, 43801  Žatec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Alice Iskerková

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace

Makarenkova 1, 73601  Havířov - Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Kocurek

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2

Gen. Svobody 2, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Palla

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

V Úžlabině 320/23, 10000  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Romana Bukovská

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Ječná 30, 12136  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Vondra

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií, Dobruška, Čs. odboje 670

Čs. odboje 670, 51801  Dobruška
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Milan Maršík

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Kratochvílova 7/1490, 70200  Ostrava - Moravská Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Král

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace

Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 26901  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jan Jirátko

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 2854/1, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Kaličinský

Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Vranovská 65, 61400  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vilém Koutník, CSc.

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Střední průmyslová škola Chrudim

Čáslavská 973, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. František Mihulka

Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace

Na Větřáku 463, 67906  Jedovnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloš Šebela

Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675

Husova 675, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Moravec

Střední průmyslová škola Loket, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 3, 35733  Loket
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Dana Krulišová

Střední průmyslová škola na Proseku

Novoborská 610/2, 19020  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Bernát

Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Klínovecká 1197, 36301  Ostrov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Žemlička

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Jiří Charvát

Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

náměstí Republiky 116, 53114  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Zitko

Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3

Panská 856/3, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luděk Šnajdar

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

Komenského 562, 43201  Kadaň
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Hrdina

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

Cyrila Boudy 2954, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Šimáčková

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, Jihlavská 628

Jihlavská 628, 58001  Havlíčkův Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Fiala

Střední průmyslová škola stavební Brno, příspěvková organizace

Kudelova 1855/8, 66251  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. arch. Pavel Sáňka

Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Družstevní ochoz 1659/3, 14000  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Tomáš Langer

Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Sokolovská 150, 53354  Rybitví
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Renata Petružálková

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková

Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2

Resslova 1579/2, 37211  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Vladimír Kostka

Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace

Kollárova 1308/2, 73601  Havířov - Podlesí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Řehoř

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

Pospíšilova třída 787, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Nataša Ungermannová

Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace

Sokolovské náměstí 14, 46031  Liberec 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radek Cikl

Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

Komenského sady 257, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vilém Zeiner

Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386

Českobratrská 386, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jitka Horáčková

Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Mírová 3, 74666  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Karla Labudová

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 3, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Norbert Hanzlík

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2

Chodské náměstí 2, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Ivana Raunerová

Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191

Heverova 191, 28002  Kolín IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Kratochvíl

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice, Dukelská 13

Dukelská 260/13, 37145  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Čestmír Tschauder

Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670

Komenského 1670, 39041  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcel Gause

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Pod Strání 1776, 75515  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Václavík

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49

tř. 17. listopadu 49, 77211  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Martina Zahnášová

Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287

Betlémská 287/4, 11000  Praha 1 - Staré Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Žilka, CSc.

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

Belgická 4852, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Froněk

Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

Tyršova 1, 46001  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Luksch

Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o.

Říční 1774, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. František Hricz

Střední průmyslová škola Třebíč

Manželů Curieových 734, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Borůvka

Střední průmyslová škola zeměměřická, Praha 9, Pod Táborem 300

Pod Táborem 300, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Staněk

Střední průmyslová škola Zlín

tř. Tomáše Bati 4187, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radomír Nedbal

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Havlíčkova 426, 47001  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Veselý

Střední průmyslová škola, Hronov, Hostovského 910

Hostovského 910, 54931  Hronov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Matyáš

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Česlava Lukaštíková

Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362

nábřeží Kpt. Nálepky 362, 33901  Klatovy 3
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Dio

Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Havlíčkova 456, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Martin Kubát

Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Zengrova 1, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tomáš Řežáb

Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Na Třebešíně 2299, 10800  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Luboš Bauer

Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2

Havlíčkova 2, 75152  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Hana Vyhlídalová

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Jankovský

Střední průmyslová škola, střední odborná škola a střední odborné učiliště, Nové Město nad Metují, Školní 1377

Školní 1377, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Holeček

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Světce 1, 34701  Tachov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Hrčková

Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101

Školní 101, 54101  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Sauer

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Komenského 41, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Krejča

Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Zátiší 480

Zátiší 480, 38901  Vodňany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Karel Dubský

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Vlčnovská 688, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Kryštof

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška

Pulická 695, 51801  Dobruška
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Vladimír Voborník

Střední škola - Waldorfské lyceum

Křejpského 1501/12, 14900  Praha 4 - Opatov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivan Smolka

Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Volyně, Lidická 135

Lidická 135, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Klasová

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Vídeňská 756/28, 14200  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Kováříková, Ph.D.

Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace

Na Bojišti 759/15, 46010  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Krabs

Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Jarošova 494/23, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Mgr. Ladislav Šrejbr

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Hradecká 1151, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jan Lang

Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12

Senovážné náměstí 12, 37001  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeňka Erhartová

Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace

Karla Čapka 1457, 26601  Beroun 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislava Dyršmídová

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Nedbalova 36, 77200  Olomouc - Topolany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Jitka Lattová

Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

Osecká 301/2, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miluše Juráňová

Střední škola a Základní škola prof. Z. Matějčka Olomouc, Svatoplukova 11

Svatoplukova 65/11, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Střední škola a Základní škola Sluneční, Hostinné

Mládežnická 329, 54371  Hostinné
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zbyněk Rek

Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

nám. Míru 22, 66625  Tišnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rudolf Mašek

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 2, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit