VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Střední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364

Petra Bezruče 364, 26480  Sedlčany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Kolín

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840

Jana Palacha 1840, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Dundr

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Příbram II, Hrabákova 271

Hrabákova 271, 26180  Příbram II
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Tomáš Hlaváč

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace

Sídl. Gen. J. Kholla 2501, 26901  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jan Jirátko

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

Cyrila Boudy 2954, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Šimáčková

Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386

Českobratrská 386, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jitka Horáčková

Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191

Heverova 191, 28002  Kolín IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Kratochvíl

Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Havlíčkova 456, 29380  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Martin Kubát

Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Komenského 41, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Krejča

Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace

Karla Čapka 1457, 26601  Beroun 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislava Dyršmídová

STŘEDNÍ ŠKOLA CESTOVNÍHO RUCHU, s.r.o.

Táborská 458, 25601  Benešov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Marcela Vlachová

Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

U Hvězdy 2279, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Marta Malcová

Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Stržiště 475, 28922  Lysá nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Irena Mázlová

Střední škola ekonomicko-podnikatelská SPEKTRUM, s.r.o. Mladá Boleslav

Boženy Němcové 482, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alexandra Varclová

Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s. r. o.

Husova 742, 25660  Benešov u Prahy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jana Balíková

Střední škola Euroinstitut

Neprobylice 18, 27375  Třebíz
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jarmila Hejtmánková

Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s.

Zámek Skalsko, čp.1, 29426  Skalsko
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: MgA. Pavel Hiřman

Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.

Václavkova 1040, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Tatjana Cachová

Střední škola obchodní, Kolín IV, Havlíčkova 42

Havlíčkova 42, 28002  Kolín IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeňka Pavlíková

Střední škola podnikatelská HERMÉS MB s.r.o.

Laurinova 1049, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Marie Štechová

Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187

J.Šípka 187, 27303  Stochov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslava Pichová

Střední škola tradičních řemesel HERMÉS MB s.r.o.

Laurinova 1049, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milouš Kašpar

Střední škola VIZE

č.p. 404, 28922  Jiřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Jan Beer

Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci

Na Drahách 20, 25241  Dolní Břežany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jitka Lukešová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Františka Diepolta 1576, 26901  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Ludvík VOŽEH, MPA

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141

Havířská 1141, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Daniela Tomsová

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135

Karoliny Světlé 135, 28050  Kolín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Daniela Křepelková

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482

Boženy Němcové 482, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislava Ulrychová

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Soudní 20, 28800  Nymburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Dagmar Sitná, PhD.

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113

Jiráskovy sady 113, 26101  Příbram I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Václav Kočovský

Střední zdravotnická škola, Beroun, Mládeže 1102

Mládeže 1102, 26601  Beroun
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Leona Machková

Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

Boučkova 355, 29040  Poděbrady
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Milena Kavková

Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234

Sadová 1234, 28601  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Horníček

Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26901  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivan Kup

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Straková 522, 25242  Jesenice - Osnice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jitka Stiles, Ph.D.

ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Tř. Václava Klementa 869, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Martin Slabihoudek

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Obořiště 1

Obořiště 1, 26212  Obořiště
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Vladislav Pleticha

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Rožmitálská 340, 26272  Březnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marie Fiřtíková

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131

Mendelova 131, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ivana Dobešová

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Přemysla Otakara II. 938, 28614  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Szabová

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Žák

Základní škola a Praktická škola Benešov, Konopišťská 386

Konopišťská 386, 25601  Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Králová

Základní škola a Praktická škola Jesenice, příspěvková organizace

Plzeňská 63, 27033  Jesenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Vanická

Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

Na Náměti 417, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Janoušková

Základní škola a Praktická škola Neratovice, příspěvková organizace

Byškovická 85, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Bc. Ivana Pechová

Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359

Žitomířská 1359, 28201  Český Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Šnajdrová

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Čáslav

Komenského náměstí 140, 28601  Čáslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Květa Mašínová

Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Kolín, příspěvková organizace

Kutnohorská 179, 28002  Kolín IV.
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislava Vavrincová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-150

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit