
Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o. (Gym J. Šabršuly)

Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o.
Mládí 726, 73514 Orlová - Lutyně (Mapa)
Zřizovatel: Privátní
IČ: 26867940
Telefon: 774 730 056
Web: http://www.linguistic.cz/
E-mail: [email protected]
Typ studia: Maturitní
Ředitel: Mgr. Jarmila Adamusová
Studijní poradce:
Konkrétní termíny pro jednotlivá kola přihlášek pro Vás aktualizujeme na stránce "Důležité termíny". Využijte nejlepší přípravu na přijímací zkoušky online AmosPrijimacky.cz. |
| Nepřijatí | |||||||||
| Rok přihlášení | Obor | Forma | Kapacita | Přihlášených | Přijatých | Minimální skóre | Průměrné skóre | Přijati jinam | Nes. pod. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Gymnázium (7941K41) | Denní | 60 stejná |
82
+26 |
37
2 kola |
18 b. | 44,73 b. | 43 | 2 |
| Rok | Předmět | Jaro | Celkem (jaro i podzim) | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Přihlášených | Konali | Uspěli | Neuspěli | Nekonali | Přihlášených | Konali | Uspěli | Neuspěli | Nekonali | Prúměrné skóre (%) | Podíl úspěšných (%) | Čistá neúspěšnost (%) | ||||
| 2026 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 26 | 22 | 20 | 2 | 4 | 68,09 | 76,92 | 9,09 | ||||||||
| Angličtina | 25 | 21 | 21 | 0 | 4 | 88,43 | 84,00 | 0,00 | ||||||||
| Celkem | 26 | 22 | 20 | 2 | 4 | 76,92 | 9,09 | |||||||||
| 2025 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 11 | 11 | 10 | 1 | 0 | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 69,45 | 100,00 | 0,00 | |||
| Angličtina | 10 | 10 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 | 10 | 0 | 0 | 90,70 | 100,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 11 | 11 | 10 | 1 | 0 | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 100,00 | 0,00 | ||||
| 2024 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 66,18 | 100,00 | 0,00 | |||
| Angličtina | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 84,11 | 100,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 100,00 | 0,00 | ||||
| 2022 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 5 | 3 | 3 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 2 | 82,67 | 60,00 | 0,00 | |||
| Angličtina | 5 | 3 | 3 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 2 | 97,20 | 60,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 5 | 3 | 3 | 0 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 | 2 | 60,00 | 0,00 | ||||
| 2021 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 10 | 5 | 5 | 0 | 5 | 10 | 8 | 8 | 0 | 2 | 67,75 | 80,00 | 0,00 | |||
| Angličtina | 10 | 5 | 5 | 0 | 5 | 10 | 8 | 8 | 0 | 2 | 91,58 | 80,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 10 | 5 | 5 | 0 | 5 | 10 | 8 | 8 | 0 | 2 | 80,00 | 0,00 | ||||
| 2020 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 9 | 9 | 7 | 2 | 0 | 9 | 9 | 8 | 1 | 0 | 62,67 | 88,89 | 11,11 | |||
| Angličtina | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 | 86,79 | 100,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 9 | 8 | 7 | 1 | 1 | 9 | 9 | 8 | 1 | 0 | 88,89 | 11,11 | ||||
| 2019 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 16 | 15 | 14 | 1 | 1 | 16 | 15 | 14 | 1 | 1 | 61,60 | 87,50 | 6,67 | |||
| Angličtina | 16 | 15 | 15 | 0 | 1 | 16 | 15 | 15 | 0 | 1 | 88,28 | 93,75 | 0,00 | |||
| Celkem | 16 | 15 | 13 | 2 | 1 | 16 | 15 | 14 | 1 | 1 | 87,50 | 6,67 | ||||
| 2018 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 20 | 18 | 15 | 3 | 2 | 20 | 18 | 17 | 1 | 2 | 61,67 | 85,00 | 5,56 | |||
| Angličtina | 20 | 18 | 18 | 0 | 2 | 20 | 18 | 18 | 0 | 2 | 80,71 | 90,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 20 | 18 | 15 | 3 | 2 | 20 | 18 | 17 | 1 | 2 | 85,00 | 5,56 | ||||
| 2017 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 18 | 18 | 18 | 0 | 0 | 18 | 18 | 18 | 0 | 0 | 74,00 | 100,00 | 0,00 | |||
| Angličtina | 18 | 18 | 18 | 0 | 0 | 18 | 18 | 18 | 0 | 0 | 87,20 | 100,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 18 | 18 | 18 | 0 | 0 | 18 | 18 | 18 | 0 | 0 | 100,00 | 0,00 | ||||
| 2016 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 13 | 12 | 12 | 0 | 1 | 13 | 12 | 12 | 0 | 1 | 73,50 | 92,31 | 0,00 | |||
| Angličtina | 13 | 12 | 12 | 0 | 1 | 13 | 12 | 12 | 0 | 1 | 87,90 | 92,31 | 0,00 | |||
| Celkem | 13 | 12 | 11 | 1 | 1 | 13 | 12 | 11 | 1 | 1 | 84,62 | 8,33 | ||||
| 2015 | GYMNÁZIUM 4LETÉ | |||||||||||||||
| Český jazyk | 26 | 25 | 25 | 0 | 1 | 26 | 26 | 26 | 0 | 0 | 75,54 | 100,00 | 0,00 | |||
| Angličtina | 22 | 21 | 21 | 0 | 1 | 22 | 22 | 22 | 0 | 0 | 86,87 | 100,00 | 0,00 | |||
| Celkem | 26 | 25 | 24 | 1 | 1 | 26 | 26 | 25 | 1 | 0 | 96,15 | 3,85 | ||||
Poznámka ke školnému/poplatkům za studium: 1. ročník pro uchazeče v 1. kole bezplatně, 2. kolo 16 000 Kč/rok, podrobnosti https://www.linguistic.cz/cz/pro-uchazece/skolne.html
| Název: |
Typ: |
Jazyk: |
Forma: |
Zaměření: |
||
| Gymnázium (7941K41) | Maturitní | Čeština | Denní |
Zaměření:
- 4 letá gymnázia
Mládí 726, 73514 Orlová - Lutyně (Mapa)
Zřizovatel: Privátní
IČ: 26867940
Telefon: 774 730 056
Web: http://www.linguistic.cz/
E-mail: [email protected]
Zobrazení detailu: 7 365, vyhledáno: 968 115
Zobrazení detailu tento měsíc: 0,
vyhledáno: 26
Doporučené články:
Státní maturita 2026
I v roce 2026 mohou studenti u společné části volit mezi matematikou a cizím jazykem a zůstává povinná zkouška z českého jazyka a literatury. Stáhněte si zdarma e-book s podrobnými informacemi.
Ostré testy k pilotnímu ověřování organizace přijímacího řízení CERMAT duben 2016
Ostré testy z pilotního testování povinných jednotných přijímacích zkoušek na střední školy, které proběhly v řádných termínech v dubnu 2016, převzato ze stránek www.cermat.cz.
Stáhněte si ostré i ilustrační testy z minulých let.
Status studenta 2026 - do kdy jste studenty po maturitě?
Status studenta není samostatný právní pojem. V praxi znamená souhrn výhod spojených se studiem, hlavně zdravotní pojištění hrazené státem, studentské slevy na dopravu a další.





























Jsme tam, kde jste vy